Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki összefirkálja a...

Ha valaki összefirkálja a suliban a wct, az mit kaphat? Kirúghatják?

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Iskolától függ,illetve attól,hogy eddig milyen kihágásai vannak a tanulónak. Intő szerintem a minimum, de ha abból már sok van neki,akkor én nem tartom kizártnak.
2021. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs intője még
2021. nov. 8. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Több információ kell.

1. Nem mindegy, hogy milyen diákról van szó (pl. volt-e már előzménye) - erre azt írtad, nem volt eddig figyelmeztetés, sem intő vagy rovó.

2. Nem mindegy, hogy mit értünk "firka" alatt. Két golyóstollal falra írt mondat néhány csúnya szóval, vagy bármilyen, egyértelműen büntetendő megnyilvánulás (rasszizmus, ná.ci ideológia stb.), esetleg létező személyek gúnyolása..


Első esetben nem gondolnám reálisnak az elbocsátást, de súlyosabb esetben a felirat súlyától függ.

2021. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kirúgni !
2021. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Meton ***** válasza:
35%
Ugyan miért rúgnák ki? Ha elkapják, akkor letakaríttatják vele. Nem csak azt, amit ő csinált. Ha kell, le is festetik vele. Tulajdonképpen egy mosószeres ronggyal elvileg gyorsan le lehet takarítani. Bár szerintem nagyobb büntetés, ha utána azt a wc-t kell használnia. Ennél még jobb, ha a székletével bekeni a falakat, mert ilyet is hallottam már. De nem fog odamenni, hogy igen, ezt ő csinálta, szeretne érte büntit. Aki meg szépen rajzol, azt nem is bántanám.
2021. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha nem kapták el, akkor semmi.

#4, ne szívasd szegényt!

2021. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sztbali válasza:
Az én sulimban sok firka volt és nem csak a wc-ben. Általános suli volt és a 8 év alatt a firkák száma nőtt inkább mit sem csökkent volna. Annyit erről, hogy attól függ, hogy látják-e vagy sem, hogy ki csinálja.
2021. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!