Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlat nem megy, de az...

Gyakorlat nem megy, de az elmélet nagyon, mit tegyek, hogy ne érezzem magam szarul?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, most teljesen mindegy milyen szakra. Elsőéves vagyok egyébként.

Elég komoly felelősséggel jár és nagyon nehéz is ez a szak, maradjunk ennyiben.


Annyi lényeg, hogy az elméletet imádom tanulni, úgy érzem ez az életem, 4,5-ös ZH átlaggal rendelkezem.

A gyakorlat viszont nagyon nem megy. Nem érzek rá és egyszerűen ez elveszi a kedvem, mert az egész szakon csak magamat látom szenvedni vele. Alapból az egyetem nem is biztosít sok gyakorlási lehetőséget és működő eszközök sem nagyon vannak, csak ilyen leselejtezett holmik.

Viszont tényleg gondjaim vannak még az alapvető gyakorlati részekkel is.


Mit csináljak, hogy ne érezzem magam emiatt szarul? Úgy érzem hiába remekelek elméletből, ha a lényeg, a gyakorlat meg nem megy.


Az a helyzet tényleg, hogy más azt kérdezi tőlem, hogy hogyan lehet az, hogy az elmélet nekem ilyen könnyen megy, én meg ilyenkor ugyanezt kérdezhetném tőle a gyakorlati részt illetőleg.



2021. nov. 10. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Gyakorolj többet.

Mivel nem írod milyen szak így nehéz segíteni, ötleteket adni.

Youtube-on nincs bemutató, gyakorlatiasabb videó? A hétköznapodba mennyire lenne nehéz a gyakorlatot bevonni?

2021. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Egészségügyi szakról van szó.


Kaptunk videóanyagokat, de nyilván az nem mindig segít, hogy látom, bár néhány dolog esetén valóban segítségre van.


Nehéz bevonni, mert nincs kórházi ágy itthon fekvő babával, illetve orvosi műszerek sincsenek.

2021. nov. 10. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Még csak 2 hónapja jársz oda, chill. Majd belejössz. Sok gyakos órád lesz még addig, mire végzel és tényleges felelősség lesz a válladon.
2021. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!