Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy úgy...

Volt már olyan, hogy úgy sikerült egy vizsgád, hogy sok tételt nem tudtál és pont jó tételt húztál?

Figyelt kérdés

Nemsokára lenne a következő allamvizsga. Nagyon sok az anyag, 120 tétel. 3 hét van rá, iszonyú kevés az idő, főleg, hogy az egyik tételsort szó szerint kell tudni a törvényből.

Elfáradtam, úgy érzem holt ponton vagyok. De feladni nem akarom.

Arra gondoltam, ha amiket eddig tudok azokat tanulnam meg maximslisan, a másik tetelsorbol ugyanígy, ameddig jutok.


2021. nov. 12. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én inkább azt ajánlom mindenből tudj egy keveset, az a biztos. Ha kihuzod barmelyiket tudj valamit mondani róla, akármi is legyen a tétel. Nem kell sok, csak hogy lássák, hogy valami közöd megis van az adott tetelhez. Ha jófejek es latjak, hogy nem igazan megy, úgyis segitenek kérdésekkel majd.
2021. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!