Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sikerült a pedagógus...

Nem sikerült a pedagógus minősítésem PEDII-be. Hallott, tud már valaki ilyenről? Ilyenkor mit lehet tenni. Érdemes-e panasszal élni (326/2013. (VIII. 30.) Korm. rendelet 12/D. § (2)pont)?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Min lehet elbukni a minősítésen? Lehet tudni, hogy miért nem sikerült?

Egy tanító hallgató

2021. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
A kollégáid mit mondtak? Az igazgatód mit mondott? A tankerület mit mondott? A netes kereséseid során mit találtál? Hogy diplomás, több éve dolgozó emberként itt kérsz tanácsot, sok mindent elárul.
2021. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem tudom mi volt az oka, hogy nem sikerült. Kollégáimmal, vezetőmmel természetesen megbeszéltem, megbeszélem, friss még, 2 napja tudtam meg (a bizottsági taggal még nem tudtam beszélni). Interneten igyekeztem utána nézni, hogy volt-e már tapasztalata valakinek, sajnos nem találtam senkit, még statisztikát sem ezzel kapcsolatban. A környezetemben nem találtam, illetve az általam megkérdezettek, saját környezetükben még nem hallottak ilyenről. Ezt az oldalt találtam és leírtam a kérdésem. A jogszabályt is végignéztem, amint a kérdésben is jeleztem, tudom hogy panasz lehetőség fennáll, de olyan sokk ért, melyet nehezen tudok feldolgozni, egyelőre gondolkodom, mit tegyek. Tanácsot kértem volna...? Lehet, vagy talán egy sorstársat kerestem...? Vajon mit árul el ez rólam...? Remélem senkinek sem kell ugyanezt átélnie...
2021. febr. 23. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


A jegyzőkönyvben mit írtak le? Abban benne kellene lenni, hogy mit ronthattál el, mi nem felelt meg, stb.


Van Pedagógus portfólió készítés és hasonló nevű csoport Facebookon, több is. Nézz be azokba, érdeklődj. Az érintettek (portfóliót írók, védők, stb.) ott megtalálhatók.


Ha valamiben tudok segíteni, nyugodtan írj írj PM-et.

Én most léptem át PED II-be.

2021. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1, Nagyon sajnálom! Kitartást!
2021. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!