Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Februári szalagavató (amin...

Februári szalagavató (amin elég nagy tömegek lennének) szerintetek el fog maradni?

Figyelt kérdés
A gólyabál elmaradt az iskolánkban ami mostanában lett volna, viszont a szalagavatóra még semmit nem mondtak. Én csak azért jelentkeztem táncolni, mert így nem kell bejárnom +2 tesi órára, de amúgy reménykedem benne, hogy a szalagavató is el fog maradni. Gondolom februárban a vírushelyzet is komolyabb lesz. Szerintetek?
2021. nov. 13. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Még nehéz megjósolni.

A tetőzést karácsonyra várják a szakértők, tehát addigra lecseng.


Szerintem meglesz tartva és védettségi igazolvánnyal lehet majd látogatni mint most. Annyi, hogy akkor már csak azoknak lesz érvényes védettségije akik kaptak 3 oltást.

2021. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk beígértek mindent, úgy volt hogy védettségivel lehet menni. Erre másfél héttel előtte lefújták...

Igazságos egy világot élünk :)

2021. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!