Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek jó jegyeket?

Hogyan szerezzek jó jegyeket?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek amivel jó jegyeket tudok szerezni vagy könnyebben tanulni?

2021. nov. 14. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Érdemes motiváltan, figyelmesen olvasni a tanulandókat. Érdemes elgondolkodni rajta, visszamondani saját szavaiddal, mert abból kiderül, érted-e. Ha nem, esélyed sincs.
2021. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1., Tanuld meg az anyagot

2., Figyeld meg, hogy mit szeretne a tanár hallani, olvasni

3., A dolgozataid legyenek rendezettek átláthatóak

4., Ha van lehetőség jelentkezz

2021. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tanultam pl. a történelmet, de a biológiát, pszichológiát stb.-t a gimiben, hogy amikor először elolvastam (én hangosan tanultam) az egész leckét, a fontos mondatokat aláhúztam ceruzával, és amikor másodszor, harmadszor olvastam el, akkor már csak az aláhúzottakat olvastam, azt próbáltam bevésni az agyamba, és persze felmondtam magamnak amit megtanultam. Matekhoz kellett külön tanár.
2021. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!