Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Általánosba végig az ment hogy "ezt már tudjátok, tanultátok"...

Pl felsőben "Ezt már alsóba is tudni kellet stb stb" Gimibe" Általánosba meg kellet volna tanulni"... Csak a helyzet az hogy ezeket nem tanították meg akkor sem... Egyetemi ismerősömtől hallom hogy ott is ez megy.

Egyébként meg az ismétlés a tudás anyja, tehát nem értem az egész felháborodást.:D


2021. nov. 16. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam hasonlókat használni, de én csak ténymegállapítást teszek; például azt mondom, hogy ez 6.-os anyag, tehát nem egy olyan dologról van szó, amit még az életükben nem hallottak. Ettől függetlenül én át szoktam ismételni az anyagot, hogyha szükségesnek érzem, és szinte mindig szükségesnek érzem.
2021. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismétlés a tudás anyja. De nem ismételgethetnek minden apró-cseprő szart minden órán, csak mert van néhány gyerek, aki a legegyszerűbb dolgokat sem tudja. Az összes többi meg elunja a fél életét közben, nem beszélve róla, hogy nem is tanul semmi újat.


"Csak a helyzet az hogy ezeket nem tanították meg akkor sem..."


Az nem a mostani tanár hibája. Lehet azért nem tanították, mert nem jutott idő, mert folyamatosan fegyelmezni kellett. Ha neked hiányosságaid vannak, és kell a jó jegy, akkor így jártál, a saját idődben kell átvenned a régi anyagot.

2021. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ismétlés a tudás anyja. De nem ismételgethetnek minden apró-cseprő szart minden órán, csak mert van néhány gyerek, aki a legegyszerűbb dolgokat sem tudja. Az összes többi meg elunja a fél életét közben, nem beszélve róla, hogy nem is tanul semmi újat.



Általában az osztályból pont hogy csak 1-2 tudja, az is azért mert otthon tanul, szülei tanárok, tesója egyetemista stb. 26 gyerekből 23 azt nem tudja hol van.


Az nem a mostani tanár hibája. Lehet azért nem tanították, mert nem jutott idő, mert folyamatosan fegyelmezni kellett. Ha neked hiányosságaid vannak, és kell a jó jegy, akkor így jártál, a saját idődben kell átvenned a régi anyagot.


Aki nem tud fegyelmezni nem menjen tanárnak. Mielőtt mondanád... Engem több mint 10 év alatt egyszer nem kellet fegyelmezni.

2021. nov. 16. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ezt majd felsőben tanuljátok"

"Ezt már alsóban tanultátok"

"Ezt majd gimiben tanuljátok"

"Ezt már általánosban tanultátok"


Ördögi kör ez

2021. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az hát.
2021. nov. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!