Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évismétlés! Hogyan? (kérdésed...

Évismétlés! Hogyan? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Szóval, megbuktam tavaly, újra kell járnom a 11.-et :(

Életemben nem bántam még meg semmit ennyire..3 évig voltam a régi osztályommal, kialakult egy nagyonjó közösség + benne a társaságok..a miénk volt a legnagyobb.. mi 12en voltunk, de csak az osztályból.. hiányzik mindenki.. minden szünetbe kicsöngetés után én vagyok az első, aki kitép az ajtót és rohan a régi osztályhoz...itthon kb végig sírom, am imarad a délutánból+ az estét, hogy miért és, hogy vissza akarok menni, de ez még mindig csak a probléma fele.. kikészültem teljesen.. nem eszem.. és egy nagy kupac sz@rnak tartom magam, egy bukott hülyegyereknek.. azt mondták ne így fogjam fel, és hogy ők ottvannak nekem.. ennek ellenére hétvége van és kb a papírzsepik már nagyon utálnak.. nemtudom feldolgozni, és félek idén nem fogok tudni odafigyelni, mert már most rossz az új osztályom.. ki hogyan viselte a bukást? vagy aki nem bukott szerinte mit kéne tennem, hogy legalább a tehénsz@r helyett csak kutyasza@rnak tartsam magam legalább?:(


2010. szept. 4. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne odafigyelned idén a tanulásra. A középsulis barátok nagyrésze 5 év múlva már sehol nem lesz.
2010. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

jaj mar,en haromszor jartam 10.be (gimi 2.ba),eloszor azert mert kornyezetvedelmi osztalybol atmentem simaba,mert azt mondta a biosztanar hogy orrpiercinggel nem mehetek be orara,csak ha egyest ad...mivan? (pedig imadtam a bioszt), masodszorra az uj osztallyal annyit logtam hogy szept 13ra 30igazolatlanom volt LOL;.. aztan inkabb estin elvegeztem a 3-4et egyben. azota persze lediplomaztam es olyan munkam van aminek koze van a biologiahoz es a kornyezetvedelemhez is :D


a barataid ha igaz baratok,ugyis megmaradnak,erettsegi utan amugy se jarnatok mind egy helyre, legalabb mar ateled most es nem 2ev mulva kell sirni :)

28 N

2010. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a masik meg,hogy egy olyan helyzetben vagy amin most mar nem tudsz valtoztatni,igy ertelemszeruen abbol kene a legjobbat kihozni,ami most van. ok,hogy szomoru vagy de napi boges helyett tanulhatsz is,utana meg hetvegen tanulhatsz a baratiddal,elmehetsz sportolni, stb,mert igy csak vesztegeted az idot... nem hiszem hogy ok alomba sirjak magukat minden ejjel miattad :-o
2010. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a baj a magyar tanítással. Nem probléma ha megbuksz! Inkább gondolj arra, hogy jobb jegyeket fogsz kapni a többi tantárgyból. A régi osztályhoz való szaladgálásről meg annyit, hogy jobb ha abbahagyod. Én azért váltottam osztályt mert kimentem egy évre, és sokkal jobb lett az életem miután rászoktam, hogy nem a többiek utáni rohangálással teljen a szünetem.
2010. szept. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törölték a válaszom. vajon miért? Nem volt semmi csúnya benne..
2010. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!