Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék véleményt kérni a...

Szeretnék véleményt kérni a Jelky András Budapesti iparművészetiről hogy milyen hely és hogy nem-e problémás? mert ugye a 8 kerületben van és sok rossz pletyka kering róla ha valaki tud véleményt mondani megköszönném

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 20:20
 1/1 anonim válasza:

Én végigcsináltam az 5 évet ott, sokszor van káosz, mert kevés a tanár, akit felvesznek azt kényszerből sokszor az alkalmatlansága ellenére is kénytelenek megtartani. Többnyire azok járnak oda akiket máshova nem vettek fel, így lehet van pár balhésabb diák, de ők hamar ki is buknak vagy rájönnek hogy ha feszítik a húrt azzal mindenkinek rosszabb. A környék maga annyira nem vészes, vannak hajléktalanok, de sose bántottak senkit, a pénz vagy cigi kérés persze megy, de nem erőszakosak ha nem kapnak.


Én textil szakon voltam, mivel egy alapvető tudásom már volt a témában és a varrónő nagymamám tanítgatott, így nem sok újat tanultam a gyakorlati órákon. A művtöri az egyik legutáltabb dolog nagy általánosságban, rengeteg anyagot kell fejből tudni, szerintem ez a tantárgy volt a legszigorúbban véve (ez is a tanár miatt, de úgy tudom mindenki aki tartja hasonlóan vasmarokkal teszi azt). A rajzóráknál bízni kell benne hogy jó tanárt fog ki az ember, mert nekem 4 tanár közül egy volt aki segített és tanított is, a többi abszolút nem segített vagy teljesen bolond volt.

Szerencsére mivel a fókusz nem annyira az általános tantárgyakon van, így azoknál a legtöbben figyelnek rá, hogy ne legyen olyan sok a felesleges infó és tananyag, ami az érettségihez kell azt leadják, de magyaron, fizikán, angolon, infó órán nem kellett erőlködni különösebben sose.


Hát összességében asszem ennyi.

Ha jó tanárokat fog ki az ember, akkor az élmény is az lesz, ha nem, akkor meg legalább lehet lébecolni. Van akinek ez elég, van aki nem szerette, elég egyénfüggő.

2022. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!