Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan pályát válasszak amit...

Olyan pályát válasszak amit szeretek, de nem leszek nagyon sikeres, vagy menő helyre jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Tehát, ha szakmám, vagy nem túl menő végzettségem van, és azzal helyezkedek el (lány vagyok) akkor lehet, hogy lenéznek, de ha meg valami menő egyetemet elvégzek elvárásból, talán minden nap undorral megyek dolgozni, még ha több pénzt is keresnék. Ti mit tennétek?
2010. szept. 4. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Gazdagodj meg az elvártból és utána csináld azt, amit szeretnél. Amúgy elárulod, hogy mit szeretnél dolgozni? Amúgy egyik munka sem lenézendő, ha azt az illető becsülettel végzi és nem félvállról.
2010. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

olyan szakmát kell keresni, amit szívesen csinálna az ember...egy életen át

belegondolsz..aminek most tanulsz..valszeg azt kell csinálnod 30-40 éven át

úh nem mindegy, h mit választasz..:S

inkább keressél kicsit kevesebb pénzt, de szeresd, amit csinálsz..sztem sokkal szarabb, ha mondjuk 5 év után kiégsz, mert a hátad közepére se kívánod az egészet..:S

2010. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21:09 Matekot és angolt tanítani. A környzetem meg orvosnak, ügyvédnek, mérnöknek képzelne el, és az a baj, hogy minden képességem megvan, hogy ezek közül bármelyik egyetemet elvégezzem, de úgy érzem ez nem az én világom.
2010. szept. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!