Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FEDERAL Trust Company Kft-nél...

FEDERAL Trust Company Kft-nél mennyire kell tartani az elméleti vizsgától?

Figyelt kérdés
Targonca vizsgára jelentkeztem és a gyakorlati képzésen már túl vagyok. A kérdésem az mivel nem sok időm volt készülni és a munkavédelmi tananyag elég nívós, hogy mennyire kell tartanom az elméleti vizsgától ha véletlen olyan témát sikerül húznom amihez csak össze-vissza tudok hordani mindent?!

#Federal #targonca vizsga #elméleti vizsga #FEDERAL Trust Company Kft #FEDERAL Trust Company Kft vélemények #Elmeleti vizsga vélemények
2021. nov. 21. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A vizsgáról nem tudok nyilatkozni, de az anyag az elég összetett, sokat kell tanulni, hogy megmaradjon némi információ. Engem is érdekelne, hogy vizsgán mennyire mennek bele, és mi van, ha valaki valamit nem tud, van pótkérdés, vagy ennyi volt, mehet???
2021. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!