Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kiiratkozni az...

Hogyan tudnék kiiratkozni az SZTE-ről?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánajárni, és nem hiszem, hogy elég naprakész infót találtam, illetve a tanulmányi és vizsgaszabályzatot is átnéztem és nem találtam semmi hasznosat (vagy én vagyok ennyire vak).


Első félévemben vagyok, de nem szeretném folytatni az egyetemet, az első szemeszternek dec. 11-én van vége, utána pedig vizsgaidőszak. TTIK karon vagyok, állami, nappali tagozaton.


Hogy lehetne kiiratkozni? Tényleg elég csak egy kérvényt elküldeni postai úton és ennyi? Nincs semmilyen további költsége? Bizonytalan vagyok, mert máshol láttam, hogy a nem teljesített kreditekért is fizetni kell.



2021. nov. 21. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Befáradsz a Tanulmányi Osztályra, és ott elintézik neked.


De azt is csinálhatod, hogy nem aktiválod a következő két félévedet, a harmadik nem aktiválás után automatikusan elbocsátanak (illetve a járvány miatt lehet, hogy ezen variálnak a jövőben is, tehát több félévet lehet passzívon tölteni, de előbb-utóbb úgyis kitesznek).

2021. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

"Befáradsz a Tanulmányi Osztályra, és ott elintézik neked."

Alapesetben igen, most a járvány miatt alig intéznek ott valamit személyesen, szóval mielőtt odamész, azért telefonálj vagy írj e-mailt.

2021. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért akarod otthagyni?
2021. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!