Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zh-ra fellehet készülni 2 hét...

Zh-ra fellehet készülni 2 hét alatt úgy,hogy ne csak átmenjek?

Figyelt kérdés
Gazdasági kar, lesz pár zh-m két és fél hét múlva, nem csak átmenni szeretnék. Úgy gondoltam hogy 2 hét tanulás, a maradék pár nap pedig ismétlés, szerintetek lehetséges legalább 3as, 4esre úgy hogy nincs más dolgom?
2021. nov. 21. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Nekem anno volt olyan vizsgám, hogy 1-2 délutánt toltam végig, aztán némi mákkal 4-es, 5-ös lett. Szóval nem lehetetlen.
2021. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván függ attól, hogy mennyi az a pár zh meg mennyi az anyag. De ha nem extrém sok, akkor azt mondom, hogy na ne röhögtessél, ennyi idő alatt simán ötösre benyalod az egészet. Mérnökhallgató vagyok, a durva zh-imra tanulok 5-6 napot, de az úgy "nap", hogy 6ra érek haza munkából. És mindenből legrosszabb esetben hármassal megyek vizsgázni jelen állás szerint.
2021. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Az bőven elég, én is gazdasági karon tanulok volt olyan hogy egy este alatt elkészültem 3 vizsgára is és mindegyik sikerült 70-80%-ra szóval az a 2 hét még sok is másra is fog jutni időd nem csak a tanulásra.
2021. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!