Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen volt érettségizni?...

Milyen volt érettségizni? segitettek a tanárok? milyen volt vizsgát irni?

Figyelt kérdés
Én nagyon bevagyok parázva és matekból sajnos nagyon hülye vagyok..
2021. nov. 22. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem segítettek.

Nagyon izgultam, amikor elém rakták a lapot hírtelen az sem jutott az eszembe, hogy hogyan írom a nevemet.

Amúgy felesleges volt a para. Amire tudtam, hogy nem igazán készültem az se ment olyan rosszul, mint vártam, jobb lett a jegy, mint az év végi

2021. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj! Én is nagyon izgultam, egészen belebetegedtem, utána még évekig (!) nem voltam igazán jól. Nem ér annyit! Az érettségit úgy csinálják, hogy mindenki átmenjen. Ha mégse, akkor van pótvizsga.

Matekból jártam pár hónapig magántanárhoz, nekem se ment.

Egyébként kitűnőre érettségiztem, mindenből, matekból is. Utána azt kívántam, bárcsak kevesebbet tanultam volna, és egészséges maradtam volna.

Nem tudom, milyen továbbtanulási céljaid vannak, de utána elvégeztem egy olyan egyetemet, amivel utána nem lehetett munkát kapni, vagy csak borzalmasan rosszat. Később elvégeztem egy tanfolyamot, amivel sokkal jobb lehetőségek vannak. Ahhoz teljes mindegy volt, hányasra érettségiztem, lényeg, hogy meglegyen.

Tehát nem számít semmit, úgyis sikerül, ne tedd tönkre magad az izgulással!

2021. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk volt olyan tanár aki segített vagy hagyta hogy segítsünk egymásnak. Én is borzasztóan féltem, de már igy utólag bele gondolva felesleges volt. Én sem voltam sose jó tanuló, érettségi előtt kezdtem tanulgatni, az összes 3-as,4-es lett.
2021. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!