Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzős óvodapedagógus hallgató...

Végzős óvodapedagógus hallgatók! Elfogtok helyezkedni óvodapedagógusként miután lediplomáztok?

Figyelt kérdés

A kérdésem abszolút nem provokációnak szánom,csak mint végzős óvodapedagógus hallgatót érdekel ,hogy tekintve a pedagógusi béreket illetve más egyéb ok miatt ,van e rajtam kívűl olyan óvodapedagógus hallgató ,aki nem tervez elhelyezkedni a szakmában a diploma után. Kicsit a szakdolgozatomhoz is köthető ez a téma/ kérdés,úgyhogy ez a másik ok amiért ezt a kérdést feltettem.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. nov. 25. 16:44
A kérdező szavazást indított:
Igen,mindenképpen ,elhívatott vagyok a szakma iránt
Igen,elhelyezkedem, de abszolút nem vagyok elhívatott a szakma iránt
Nem,inkább más szakmát választok /még egy diplomát szerzek
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem óvodapedagógusnak tanulok, hanem tanítónak (2.éves vagyok) mert ez volt a gyerekkori álmom. De már most tudom, hogy nem fogok és nem is akarok vele elhelyezkedni amíg ilyen alacsony a bér. Mellette gazdasági mesterképzésen tanulok amiben jelenleg is dolgozom.

Elhivatottság ide vagy oda, ettől nem lesz számomra olcsóbb se a kenyér sem pedig a rezsi.

2021. nov. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első! Maximálisan egyetértek veled! Nekem is a bér a legnyomosabb ok,amiért nem fogok egyenlőre elhelyezkedni óvodapedagógusként.
2021. nov. 29. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok, megértem teljesen! Remélem egyszer változik a helyzet és minden téren meg lesznek becsülve majd a pedagógusok.
2021. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én végzős óvodapedagógus hallgató vagyok,megvoltam győződve arról,hogy nem maradok a pályán.De a gyakszis csoportomat úgy megszerettem,és igényt tartanak rám ebben a csoportban,ezért maradok diploma után.Az kérdés,hogy meddig.
2022. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom, hogy töröltettétek a válaszomat.

Azért hasznos lenne átnézni az igekötős igék helyesírására vonatkozó szabályokat. Puszi!

2022. márc. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!