Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet-e kollégiumba saját...

Lehet-e kollégiumba saját laptopot vinni?

Figyelt kérdés

A Lévay József Református Gimnáziumba fogok menni informatika szakra, ha jól sikerül a felvételi.


Nyílt napon láttam hogy egyforma laptopokon dolgoznak az órákon és az órák után picit jobban tudnám érezni magam ha a saját laptopomat használhatnám majd csak nem tudom hogy van-e erre lehetőség kollégiumokban (más informatika szakos gimnáziumot is beleértve).


Lehet csak az én tudásom pici még ehhez, de megkérdezni sem szeretnék semmi ismerőst erről mert ha meg van egy logikus konkrét válasz akkor kinevetnek.


Köszönöm a válaszokat előre!



2021. nov. 25. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik normális koleszba viheted a saját laptopodat is.
2021. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy viheted a saját laptopod a koliba. Kétlem, hogy a koli tudna mindenkinek laptopot biztosítani.
2021. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy viheted.
2021. nov. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!