Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumba szükséges a...

Kollégiumba szükséges a laptop? Vagy elég egy saját számítógép is oda?

Figyelt kérdés

Kollégiumon belül, vagy a kollégium és suli közt szükség van a gép mozdíthatóságára?

Nem engedhetek magamnak meg mindent, így is maximum 100 ezerből gazdálkodok, ha a teljes asztali gépet nézzük ahhoz még monitor is kell, bár még így is sokkal jobbat kapok ennyiért , mint laptopot (abból csak egy nagyon szart).

Melyiket válasszam?

Villamosmérnökire megyek. 18f



2013. aug. 5. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van aki felviszi neked a gépet meg majd haza is viszi, akkor elég az. Én laptopot vettem, mert nem tudom felvinni a komplett gépet, meg ha felvinném itthon nem lenne gépem. De ha neked ilyen megoldható és otthon is lesz géped ha 1-2 napra hazamész akkor jó a gép is fentre, nem fontos a laptop.
2013. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itthon sincs gépem, csak egy közös gép ami éppen arra jó, hogy netezni lehessen rajta persze iszonyatosan csiga így is, már tíz éves is meglesz lassan:D Persze az lenne a legjobb, hogy ha lenne itthon egy jó gép (100e+) meg a koliba egy jó laptopot (200e+) de sajnos 100 ezerből kell beérnem össz-vissz
2013. aug. 5. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó az asztali gép is, én is a fent említett indok miatt vettem laptopot.
2013. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

könnyebb hordozhatóság miatt én is laptopot vettem

:)

2013. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
(első vagyok) Én 65-ért vettem használtan laptopot, nem futnak el rajta a legjobb játékok, de semmi bajom vele, amire kell azt tökéletesen tudja, tehát nem kell egyetemre 200+ laptop. Persze lehet neked mások az igényeid és mondjuk játszani akarsz meg hasonló, de akkor nem az egyetemre kell a laptop, hanem játékra.
2013. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a hordozhatóság miatt inkább laptopot vegyél. Ha kolis vagy lehet h a koliban is van gépterem, de mégis jobb ha van egy saját. Tárgyfelvétel, beadandók elkészítése stb. miatt szükséges.
2013. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!