Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tanfolyamot érdemes...

Milyen tanfolyamot érdemes megcsinálni míg gyeden vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Érettségivel és vendéglátó végzettségem van. Szeretnék elvégezni egy tanfolyamot míg itthon vagyok a gyerkőccel de fogalmam sincs mit szeretnék. Azt tudom hogy érettségivel sokmindenre nem megyek, viszont vendéglátásban sem biztos hogy maradnék így gyerek mellett. Valami irodai munkára gondoltam. De azon belül meg nem jutottam dűlőre.
2021. nov. 25. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Pénzügyi-számviteli ügyitnézői okj vagy Mérlegképes könyvelői okj
2021. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utóbbi mit takar pontosan ? Mennyi át esélye hogy el is tudnék benne helyezkedni?
2021. nov. 26. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:

A vállalkozásoknak könyvelsz igazából, bejelented a munkavállalókat stb.

Rengeteg könyvelőiroda van, pályakezdőként nehezebb, de mindig keresnek könyvelőt, és ha jól csinálod később saját vállalkozásod is lehet belőle.

2021. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm!
2021. nov. 29. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!