Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Mentél már úgy...

Egyetemisták! Mentél már úgy zh-t írni hogy nem voltál rendesen felkészülve?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Nem voltam egyetemista
Én már igen
Én még nem
35 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Volt, hogy el is felejtettem a zh-t és helyben lepődtem meg. :D Vizsgázni is mentem úgy, hogy kb semmit se tudtam. Megnéztem a feladattípusokat, aztán visszadtam az üres lapot. Szóbelin is volt, hogy lottóztam, mert csak néhány tételt tudtam.
2021. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem hiszem el, hogy van olyan, akivel ez ne fordulna elő. Olyan is volt, hogy azt hittem, fel vagyok készülve, aztán a feladatlapot látva koppantam, de volt, mikor úgy ültem be, hogy teljesen tisztában voltam vele, hogy elégtelen lesz. Egy-egy zh semmit nem jelent, ötösre diplomáztam én is. Vizsgára már annyiból könnyebb felkészülni szerintem, hogy már ismertek a tanár számonkérési módszerei, több idő is van rá.
2021. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Igen, volt már, hogy nem lett hibátlan egy zh. Sőt, olyan is volt, ami százalékosan rosszabb lett, mint az év végi átmenőhöz szükséges százalék. Nem tudom nálad mit jelent a "nem felkészülve". Eddig még sosem lepődtem meg, hogy zh-t írunk. De volt olyan, hogy nem voltam elégedett a tudásommal. De még sosem kellett pótzh-t írnom.
2021. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Zh-val csak egyszer volt ilyen. Az első félévben vettem fel egy kötvált, nem igazán tudtam követni mi történik és egyszer úgy mentem be órára, hogy nem is tudtam, hogy zh-t írunk… üresen adtam be a lapot, semmit nem tudtam. Végül kiderült, hogy szerencsére semmi tétje nem volt csak megajánlott jegyet lehetett volna szerezni a zh-kkal, de még elmehettem vizsgázni.

A saját szakos tárgyaimnál már jobban odafigyelek erre, mert azoknál viszont számítani szokott a zh és nincsen pótlási vagy javítási lehetőség. Ellenben vizsgával már volt olyan, hogy pl. több vizsgám volt egy nap, nem tudtam mindegyikre rendesen felkészülni, de leadni sem tudtam már és egyébként is inkább elmentem, megnéztem mire számítsak legközelebb.

2021. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!