Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hogy zajlik az első...

Egyetemen hogy zajlik az első szám. Tech. óra? Kicsit tartok tőle.

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Tanártól függ, de nem hiszem, hogy bármi ijesztő lenne benne. Elmondja, mi lesz a félévben, mi alapján kaptok jegyet stb.

Mitől tartasz?

2010. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik egyetem, milyen szak, és milyen számtech óra. Pl. egyik ismerősöm elte btkra jár, náluk elég lájtos sztech volt, egy bmes barátnőm (nem mérnök infós, hanem "csak" gépész) programozni tanult első félévben. Szóval sok mindentől függ....

Egyébként első órán át szokták futni a legfontosabb tudnivalókat (számonkérés módja, mennyit kell teljesíteni a kettesért, esetleges beadandó, kötelező irodalom stb stb).

2010. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Háát igazából attól félek, hogy rögtön bekapcs. a gép és "na gyerekek csináljunk ezt-azt".. :D az a probléma, hogy nemigazán értek én a géphez, csak annyi h internet és társai..:))
2010. szept. 5. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni. Én mérnöki képzésre jártam, előadásokra sose mentem be és azt is hogy van kéthetente gyakorlat, azt is nem sokkal a vizsgaidőszak előtt tudtam meg. Szerencsére nem volt kötelező. Pár nap alatt átnéztem a tudnivalókat és a zárthelyin simán jeleset szereztem. Nekünk az első félév office-ról (word, excel, powerpoint, stb) és weblapszerkesztésről szólt.
2010. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hjaa akkor a szám.tech. nem is gyakorlati óra, hanem "előadás"??
2010. szept. 5. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
19:42 vagyok. Nálunk is-is volt.
2010. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nézd meg, előadás, vagy szeminárium címen szerepel a tanrendben? Előadóteremben van, vagy számítógépes teremben?
2010. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Object Pascalozni fogunk holnap, persze miután elmondta az információkat. :D
2010. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!