Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most fejeztem be az első...

Most fejeztem be az első félévet az /DE/ egyetemen. Egy olyan vizsgám nem sikerült amire 2 tantárgy épül a 2. félévben. Az egyiket a NEPTUN mégis megengedte nekem és csak nekem felvenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hallgassak és járjak be az órákra, vagy kérdezzek rá a tanulmányin és vállaljam a "bocs, csak technikai hiba volt" lehetőséget?
2011. febr. 10. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj, különben később jobban megszívhatod.
2011. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a váleményed,vagy tapasztalatod is van?
2011. febr. 10. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Igazából nagy bajod nem lehet belőle, legfeljebb az, hogy valamikor félév közben ledobnak arról a tárgyról, és már nem is tudod teljesíteni. De mivel alapvetően nem a te hibád, hogy felvetted, megbüntetni nem fognak érte.
2011. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Én úgy vélem, hogy vesztenivalóm nincs. Ha félév közben ledobnak, akkor marad az eredeti verzió:Félévet csúszok.Csak bosszant, hogy e-miatt a tantárgy miatt fogok egy évvel később diplomázni.
2011. febr. 11. 20:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha olyan ember válaszolna, akinek konkrét tapasztalata van ebben az ügyben!
2011. febr. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!