Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a szakdolgozatomban verseke...

Ha a szakdolgozatomban verseket elemzek, akkor a verseket szükséges az elemzés elejére berakni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha egy diploma esetén még ehhez is kérdést kell feltenned akkor két sajtburgert, egy nagy kólát és egy közepes krumplit kérek.
2021. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de kérdezd meg a konzulensed.
2021. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Őt már kérdeztem, de a válasza nem teljesen volt egyértelmű, inkább úgy hatott, mintha neki mindegy lenne. Személy szerint én sem raknám bele, de kicsit elbizonytalanodtam
2021. dec. 4. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincs egy tanárod, akit meg tudsz kérdezni? Mert igazából, ha a konzulensed azt mondja, hogy mindegy, akkor mindegy... csak ebből néha szoktak érdekes dolgok is kisülni. Én nem tenném bele az egész verset, csak azokat a részeket idézném, amik fontosak és amiket utána elemzel, értelmezel. Bár szerintem hibának az sem hiba, ha az egész benne van.
2021. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megkérdezek még valakit a tanszékről.
2021. dec. 4. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a hülye, de én betenném. Most pl elemzed Radnóti-Hetedik ecloga c. versét, nem biztos, hogy az olvasó fejből tudja az összes versszakot, azért nem rossz látni mit elemzett a szakdolgozat írója. Főleg ha több vers, oké, hogy hozzáértő fogja olvasni a dolgozatot, de azért feltételezem neki sem kell betéve tudni a teljes magyar költészetet, annál jobban meg semmit nem utálnék, mint a szakdolgozat elemzése közben keresgélni az adott művet. Ez csak az én véleményem, de szerintem ha belegondolod magad annak a helyébe, aki javítja, ez tűnik logikusnak.
2021. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem egy másik tanárral, ő azt javasolta, hogy a mellékletbe tegyem majd bele a szövegeket
2021. dec. 5. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!