Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik a NEPTUN-on a...

Hogyan működik a NEPTUN-on a beíratkozás?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok a Debreceni Egyetemen. Nekem azt mondták,hogy csak ugy tudok tárgyakat felvenni,ha előtte beiratkozom a NEPTUN-on is. Ma már be lehetne,de amikor megpróbáltam ezt írta :

Van beiratkozási időszak, viszont az alábbi feltételek nem teljesültek:

Első éves hallgató regisztrációját a Tanulmányi Osztály végzi!

Ezt nem értem. Akkor nekem most el kell mennem Debrecenbe,és csak úgy tudják ezt megcsinálni nekem? Vagy maguktol regisztrálnak majd? Nem értem ... :S


2010. szept. 6. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
el kellett volna menned... de most van a tárgyfelvétel, úgyhogy el is b@sztad az óráidat
2010. szept. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezt te biztosra mondod most? Egyetemre jársz?
2010. szept. 6. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Telefonálj be az egyetemre, az a biztos.
2010. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a Tanulmányi Osztállyal az a biztos. Nekünk péntek éjfélig volt a beiratkozás, ha ma akarnék beiratkozni, fizetnem kellene, plusz kérvényt írni pótbeiratkozásra. Nekünk elsőbe volt egy össznépi tájékoztató a neptun használatáról a beiratkozás előtt. Ott elmondtak mindent.
2010. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
A műszaki karra járok, tudom. Nem lesz esélyed felvenni az órákot mert mostanra betelt az összes hely. Jobban jársz ha passzív félévet regisztrálsz ezek után...
2010. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
'órákat
2010. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
van olyan, hogy ügyintézés vagy mi neptunba. a jobbszélső. ott találsz olyat, hogy beiratkozás, és ott állítsd át a státuszodat aktívra. de személyesen is be kell menni aláírni papirokat, beadni az érettségidet, adókártyát ilyesmiket. erre van minden szaknak meghirdetett időpontja! ha lemaradsz megszűnik a tanulmányi jogviszonyod. vagyis létre sem jön. nekem pl holnap délelőtt lesz (NYME).
2010. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megoldottam :) De azért köszi!
2010. szept. 6. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!