Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik egyetemnek vagy főiskol...

Melyik egyetemnek vagy főiskolának van olyan hangulata mint egy középiskolának?⬇️

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például családias nem hatalmas tömeg jár oda, mindenki ismer mindenkit, segítőkészek az oktatók...

2021. dec. 8. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Te hova jártál középiskolába, hogy ott mindenki ismert mindenkit?? :O
2021. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kis vidéki iskolába, ahol csak egy osztály van évfolyamonként és mindegyikbe tizenvalahány vagy huszonvalahány fő van.
2021. dec. 8. 20:12
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
nézd meg felvin, milyen szakokra vesznek fel relatív kevés embert pl ritkább nyelvek, ott van ilyen, de nem hinném hogy ez túl sok helyen jellemző lenne amúgy :D
2021. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A felvin sajnos még nem lehet megnézni:(

Leginkább olyan főiskola vagy egyetem érdekel, ahol minden szakon csak kevés ember van, és nem csak 1-2 esetében. Tehát úgy általánosságban nem többszáz embert kell a folyosókon kerülgetni és mellette nem is töbszáz fővel kell egy előadóterembe bezsúfolódni.

2021. dec. 8. 20:35
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik matek szak, fizika szak, biológia szak stb ilyen.
2021. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja és talán segíthet a válaszadásban, hogy inkább reálos beállítottságú vagyok.
2021. dec. 8. 20:37
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
[link] de, meg lehet, csak nem frissek, ez pl elte-btk. tudom, hogy még nem kezdődött el a felvételi eljárás szeptemberre
2021. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A biológia szak és a matematika szak érdekel is, csak eddig nem találtam olyan kisebb helyet, ahol ezeket tanítják.

Egészségügyi okokból muszáj elkerülnöm a nagy tömegeket, így sajnos a nagyobb felsőoktatási intézmények nem opciók számomra.

2021. dec. 8. 20:42
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Milyen egészségügyi ok? Már bocs, de 10 embertől is elkaphatod pont ugyanúgy ezt a szart, mint 100-tól. Ez nem a tömegen múlik.
2021. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyat keress, ahol több nagy épület van. Én a BME-n nagyon ritkán vagyok a folyosókon tömegben, a legtöbb folyosó kong az ürességtől, csak pár előadáson fordul elő, amikor össze vagyunk vonva más szakosokkal.

Ha összvissz egy épület van minden diákra és tanárra és takarítóra, portásra, ügyintézőre, stb, az szerintem rosszabb, még akkor is, ha kevesen vagytok az egyetemen.

2021. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!