Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tantárgyból jobb...

Melyik tantárgyból jobb érettségizni emelt szinten? Elméleti gazdaságtan vagy Közgazdasági-marketing? Melyiket könnyebb jobban teljesíteni, %-ra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én aszerint választanék, hogy melyiket fogadja el a szak, ahova jelentkezni akarok. ha mindkettőt, akkor a tanár alapján választanék.

3 éve, amikor érettségiztem, én is 2 tárgy közül választhattam, a szak mindkettőt elfogadja, de az egyiken sokkal jobb volt a tanár. szigorú, de meg is tanította rendesen a dolgokat, ingyen jártunk hozzá külön órára, érettségizni már úgy mentünk, hogy az összes feladatot begyakoroltuk, ami szóba jöhet az írásbelin.

szóval szerintem nagyon sok múlik a tanáron!

meg persze azon is, hogy melyiket szereted jobban.

2010. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
OKJ-sen vagyok, az egyetem mind a kettőt elfogadja, bár én vélenyek alapján azt hallottam, hgoy a marketinges könnyebb, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
2010. szept. 6. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!