Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-koli várólistáról mik a...

ELTE-koli várólistáról mik a tapasztalataitok? Sok idő míg felvesznek? Ha most jelentkezek, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Kb olyan 34 pontom lenne, úgy számoltam.

2021. dec. 14. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anno szeptemberben kerultem varolistara es aprilisban irtak hogy felszabadult egy hely
2021. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ihh ez elég rosszul hangzik:(

azt lehet követni, hogy hanyadik vagy várólistán?

2021. dec. 19. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annó novemberben kerültem volna be, nem lehet sajnos számolni vele :(
2021. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem irjak ki hanyadik vagy a varolistan mert lehet maholnap jelentkezik valaki varolistara akinek 2x annyi pontja van mint neked. Sajnos elte koliba kb lehetetlen manapsag bekerulni… eseteg szakkolit probalj meg nezni, tudom az tobbe kerul mint a sima kollegium de hatha
2021. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
en szeptemberben adtam le a varolistas jelentkezesem es kb egy hettel kesobb mar fel is vettek, ugyhogy szerintem helyzetfuggo, de mindenkepp erdemes megprobalni:)
2021. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2021. dec. 28. 03:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!