Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lebetegedtem ezért valószínű...

Lebetegedtem ezért valószínű nem tudok elmenni az egyik vizsgámra egyetemen,ez baj?

Figyelt kérdés
Lebetegedtem ,teljesen rosszul vagyok most jelenleg készülni se tudok és valószínűleg így nem tudok elmenni a hétfő reggeli vizsgámra,azt gondoltam holnapig várok ,mert akkor még le tudom adni a vizsgámat,attól függően,hogy jobban leszek-e.Viszont ,ha nem akkor írnék a Tanárnak holnap ,hogy ez a helyzet és majd a következő vizsgára jelentkezem fel.Csak kicsit aggódom,hogy ebből ne legyen probléma.Igazából ez lenne az első alkalom utána még marad kettő ebben a vizsgaidőszakban.
2021. dec. 16. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell emiatt a tanárnak írnod, csak leadod és felveszed a másik alkalmat. A tanárt nem fogja érdekelni hogy te mikor mész vizsgázni.
2021. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. A tanár nem foglalkozik ilyen dolgokkal. Leadod és későbbre felveszed a tárgyat.
2021. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!