Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még beírhatja a jegyet?

Még beírhatja a jegyet?

Figyelt kérdés

Matematikából 1 hónapja (inkább 1,5) írtunk témazárót, de a tanár lebetegedett és nem lett kijavítva.

Valaki meg se írta.

Az lenne a kérdésem hogy ilyenkor ezt szabályos beírni, vagy még megíratni?



2015. dec. 3. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hazirendet olvasd el.
2015. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 15 munkanapja van kijavítani. Elvileg nem vagy köteles kérni az osztályzatot, gyakorlatilag meg jobban jársz ha kéred. Mi egyszer játszottuk el a matektanárral, nem olyan vicces amikor azt mondja, oké, lapot elő és olyanból irat amít senki nem tud, aznap ki is javította....
2015. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es, ezert ajanlottam a hazirendet, nalunk pl. 10 munkanap volt. De el tudom kepzelni hogy ki is van hagyva, mert torvenyi szabalyzasrol nem hallottam.


Persze nemelyik tanar nem szereti ha foloslegesen dolgoztatjatok, hiszen nemcsak le vagytok maradva az anyaggal, az elozot sem tanultatok meg...

2015. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Elvileg igen. Mivel a téma ismeretét mindenképpen fel kell mérni, ezért, ha már opcionális a jegy beírása, dönthet úgy is, hogy aki nem kéri a jegyet, vagy esetleg a teljes osztály újra megírja.
2015. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!