Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha kétszer egymás...

Mi történik ha kétszer egymás után nem jelenek meg vizsgán ugyanabból a tárgyból?

Figyelt kérdés
A pénzkidobáson túl van más következménye? (ME)

2021. dec. 22. 02:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tárgyból összesen hatszor lehet felvenni vizsgát (dékáni engedéllyel hétszer), ha nem sikerül ennyi alkalommal, akkor kiraknak. Ha kétszer nem mész el, akkor annyi veszteség ér, hogy a 6 alkalomból már csak 4 marad, illetve fizettethetnek veled kreditbüntetést.
2021. dec. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazából ennyi történik hogy fizetned kell ha jól tudom 3000 Ft-ot / amennyiszer nem jelentél meg,hogy fel tudd venni a vizsgàt.

Ezenkívül annyi történik hogy nyilván kevesebb vizsgaalkalom marad vagy 4 amire tudsz menni hisz januárba kb annyi lesz ki írva

2021. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Egy tárgyból 5-ször lehet elmenni vizsgázni a 6. már dékáni.

Ha kétszer nem mész el és a 3. meg nem sikerül akkor a tárgyat is fel kell venni újra.

2021. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel vigyázz mert nalunk megszopatjak az embereket akik csak ugy nem mennek el. Az egyik hallgatótársambak letiltották a jelentkezést a további alkalmakra. Érdemes előre érdeklődni hol nem érdemes ezzel jatszani. Egyébként buktál egy alkalmat ha nem mész el. Ennyi meg a pénz.
2021. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát beírnak,hogy nem jelentél meg és,hogy nem igazoltad le.Kredit büntetés és elpazarlod vele a vizsga alkalmjaidat.
2021. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Miért vesz fel valaki vizsgaalkalmat, ha nem megy el? Fel kellene nőni egyetemen már.
2021. dec. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

#6: Én inkább azt kérdezném, miért nem adja le?

A legtöbb helyen előtte legkésőbb 24 órával leadható, de van, ahol előző nap bármikor.

2021. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most már tisztában vagyok vele, tudok tanulni belőle.

Hogy miért nem adtam le időben?

Mert olyan sok vizsga van (tudom, másoknak is), hogy sokszor egymást követő nap is menni kell és nehezen mérem fel, hogy fel tudok-e készülni másnapra (persze nem előző nap kezdem a nulláról a tanulást, de na).

2021. dec. 23. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb h sokszor egymás utáni napokra írnak ki vizsgákat és nincs közte 2-3 nap
2021. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!