Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Relaxa Villám Francia haladó...

Relaxa Villám Francia haladó anyagot keresek, érdemes szerintetek összefogni, és többen megvásárolni ezt az anyagot? (kb 20. 000 HUF). Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 11:12
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem kizárt, hogy a haladó anyaguk ennyibe kerülne, mivel az alap is kb. 40eFt-ba kerül mindennel együtt, de persze az ingyen is beszerezhető!

Nézd meg a hivatalos honlapjukon itt:

[link] , náluk ugye a praxis tananyag az, ami a közép, illetve felsőfoknak felel meg.

Egyébként meg szerintem megéri, én nem rég kezdtem el teljesen kezdőtől és eddig egyedül az ő tananyagukkal bírtam előrébb jutni, bár én magát a relaxás verziót nem használnom elvből.

Ha kell számodra az elejétől, akkor a canadahun fórumáról betudod szerezni!

2011. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sőt, ott lehet tudnak neked a többi anyaggal kapcsolatosan segítséget nyújtani...illetve azt nem tudom, hogy tudod-e, de náluk az alapfoktól induló tananyag is kb. 1500 szókincset tartalmaz.
2011. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jajj, még csak annyi, hogy én meg tanuló társat keresek, aki ebből tanul és van kedved gyakorolni velem az anyagban szereplő dialógokat pl. skypeon keresztül úgy, mintha élőbeszédet gyakorolnánk, és persze ha már megy akkor az élőbeszédet is, ha benne vagy ilyesmibe, akkor várom válaszodat itt! :)
2011. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írtam neked itt privit. Aktuális még a "társ"keresés?
2012. márc. 3. 17:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha kell valakinek a relaxa villám francia anyag féláron, szóljon itt :) megegyezünk :)
2012. máj. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!