Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nke HHK-ra szeretnék jelentkez...

Nke HHK-ra szeretnék jelentkezni érettségi után. A fizikai alkalmasságira fel lehet készülni, ezzel tisztában vagyok. De a pszichikai az hogy zajlik? Mi van akkor ha nem sikerül? Olyanok válaszát várom akik ezen túl vannak, és tapasztalatból…

Figyelt kérdés
Beszélnek. HHK-n belül katonai vezetőnek szeretnék tanulni.

2021. dec. 24. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia, en tavaly jelentkeztem de nyelvviszga hianyaban nem vettek fel, de a pszichikai es egeszsegugyi meglett(fizikaira nem kerult sor)


En ugy ereztem, hogy nyomas ala akart helyezni a holgy, nagyon reszletesen kerdezte az indokaimat, kerdezte mit tartok magamban jo tulajdonsagnak es mi az amin fejleszteni akarok

Számomra kemeny egy 10 perc volt, igazi megvaltas volt amikor kimentem, de egy haveromnak, aki szinten oda jelentkezett teljesen mas volt, o egy masik pszichologust is kapott es ot nem izzasztottak meg annyira mint engem

Arra készülj, hogy a palyaorientacios beszelgetes is hasonlo lesz, csak ott nem egy hanem egyszerre 3 ember fog faggatni, ha erdekel valami akkor tenyleg tudd, hogy miért, ha kerdeznek tortenelmi szemelyt, tudd, hogy miert mondtad mert ok elegge felkészültek


Sok sikert hozza!

2021. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy nem vettek fel :/

Mindenesetre köszönöm szépen válaszod! :)

2021. dec. 25. 09:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérdésem hogy ez hol zajlott? Valamint ha nem sikerül, újra megpróbálható?
2021. dec. 25. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Kecskeméten, nem hiszem, hogy újra lehet próbálni
2021. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichológiai alkalmassági miatt nem kell aggódnod... Annyira nincs elég ember, hogy a teljesen alkalmatlanokat is felveszik. Puszta formalitás az egész. A lényeg a tanulmányi pontszám, a fizikai és az egészségügyi alkalmassági.
2021. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De, lehet másodjára próbálkozni. Lehet kérni egy második esélyt, de nem kötelesek elfogadni a fellebezést.
2022. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!