Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre munkaügyin...

Lehet egyszerre munkaügyin keresztül tanfolyamra járni, és felsőoktatásban levelező tagozatra is járni?

Figyelt kérdés

Az ilyen tanfolyamok hétköznap vannak,a levelező általában kéthetente péntek szombaton.

Nem az a kérdésem,hogy szerintetek bírnám-e a tanulást mindkettőn,hanem arra lennek kíváncsi,hogy jogilag a két dolog ütközik-e egymással?Van valakinek ilyen tapasztalata,hallottatok már ilyenről?


2010. szept. 7. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Jogi szempontból nincs kifogás, ha nem vagy nappalis, akkor rendben.
2010. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Esetleg ismersz valakit,aki ezt csinálta?

Megtudtam,hogy munkaügyin keresztül is lehet nyelvtanfolyamra járni,7 hónap,és fizetnek érte.

Arra gondoltam,hogy jövőre nekem ez megérné nagyon,de nem akarok emiatt halasztani egy évet,így akkor levelezőre jelentkeznék az egyetemen.

Szóval akkor ez így működne?

2010. szept. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!