Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a képzőművés...

Mit lehet kezdeni a képzőművészettel?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt vagyok egy évvel, és akik művészi hajlammal rendelkznek, s ezzel mentek továbbtanulni, ti milyen szakot választottatok, a jövőben mik a terveitek? Esetleg akik valami művészi szakot végeztek ők hogyan élnek meg belőle, miből lehet jól profitálni, mégis nagyrészt az alkotói munkával foglalkozni? Rajzolás, tervezés, festés területe az ami engem nagyon vonz.

2021. dec. 27. 19:49
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Bár én még nem tanulok ott, de remélem, egy év múlva ilyenkor már az Eszterházy-n lesznek a tervezőgrafikai szakon. Én is hasonló szellemiség vagyok, mint te, és én már vagy tizedik óta oda vágyom. Nem tudom, milyen lehet, de leírás alapján nekem való. Esetleg én neked is valami grafikus szakot ajánlanék.
2021. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Hali!

Nekem pont most volt az első félévem az egyetemen, Tervezőgrafika szakon.

Sajnos még munkatapasztalattal nem tudok szolgálni, de annyit mondhatok, hogy nekem nagyon tetszik eddig. A közösség is nagyon jó és az órák is.

Persze itt is lesz olyan óra (főleg elméleti előadás), ami uncsi és inkább csak tölteléknek van, de szerintem aki kreatív és szereti ezeket csinálni, az összességében élvezni fogja! (A sok feladat mellett persze)


Úgyhogy mindenesetre én bíztatok mindenkit, hogy hajrá!


De azért érdemes utánanézni, hogy melyik egyetemeken melyik szakok érhetőek el.

És ha majd jelentkezel, akkor lelkiekben fek kell majd készülni rá, hogy portfoliot kell csinálnod. (Eddigi legjobb munkáid összegyűjtése, lehet az digitális vagy kézzelfogható is)

2021. dec. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!