Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a lehető legkönnyebb módja...

Mi a lehető legkönnyebb módja a Doktori cím (Dr előtag) megszerzésének?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 15:07
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

A poénokat most tegyük félre, hogy odaírom, vagy annak neveztetem magam, anélkül hogy Dr lennék.

Csak és kizárólag a hivatalos, könnyebb módszerek érdekelnek. Köszi.

2022. jan. 3. 15:08
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Legkönnyebb ha hozzámész egyhez.
2022. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
81%

Én az orosz közgazdásági és külkapcsolati magánegyetemre jártam.

Ott diplomáztam, papíron.Kikellett fizetni a tandíjat majd néha elmenni pár vizsgára bár ez inkább formalitás volt, soha nem bukott senki sem.

utána kaptam doktori címet.

2022. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%

Le kell diplomázni egy jogi vagy orvosi szakon más módszer nincs, nincs semmilyen könnyebb út.

Zimány Linda is lediplomázott jogászként...

2022. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Vagy elmész bölcsészkarra, ott is lehet doktorálni. De azért az sem egyszerű annyira, mint amennyire mondják.
2022. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Jog vagy az államtudományi szak a (Nemzeti Közszolgálati Egyetem).
2022. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem csak jogi és orvosi Dr van, csak azok a nyilvánvalóak. Pszichológiát végzett Dr-t is ismerek személyesen, szóval azoknál könnyebb módja is akad.
2022. jan. 3. 15:23
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem az sem könnyebb, ott is ugyanúgy egy csómót kell tanulni, ha meg nem fogja az agyad akkor bukta.
2022. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
13%
szerinted a pszichologusokat hol kepzik a kormos suliban? oket is az orvosin es pszichologusnak meg nehezebb is bejutni mert a szemelyes kapcsolatok nagyon szamitanak
2022. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: a pszichológusok bölcsészkaron tanulnak. Pszichiáterek mennek orvosira.

De mint fentebb is írtam, nem könnyű az sem. Ott is publikálni kell, kutatni, menni, kapcsolatokat építeni.

2022. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!