Érettségi nélkül?

Figyelt kérdés
FITNESS INSTRUKTOR Tanfolyamot szeretnék elvégezni,de mindenhol azt olvasom hogy érettségi kell hozzá. Nos sajnos nekem nincs . Akkor gondolom esélyem sincs jelentkezni?fodrász vagyok egyébként ,de szeretnék váltani, mivel 5 éve a sport, edzés és az ezzel járó életmód váltás az életem része ,így sokkal jobban érdekel ez a világ és szeretnék ezzel foglalkozni.

2022. jan. 3. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Ha mindenhol ez a követelmény, akkor ez alól nem lehet mentesülni. Ell kell fogadni, hogy ez van és le kell érettségizni.


Vagy ha nem akarsz érettségizni, akkor pedig keresni másik tanfolyamot/képzést.

2022. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az érettségihez kötött akkor nem tudsz jelentkezni.
2022. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esti sulin keresztül le tudnál érttségizni, hidd el ha valóban ez az álmod ezt meg kell tenni. Én is sokáig húztam, igaz nem érettségiről van szó hanem egy szakmáról, de több év kiesett az életemből emiatt.
2022. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 34 évesen nehéz lesz vissza ülni az iskolapadba, de muszáj lesz..
2022. jan. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!