Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon sok...

Mit csináljak ha nagyon sok iskolai hiányzásom van?

Figyelt kérdés
6 hónap vissza van és kb 6 napot hiányozhatok. Ki lehet szerintetek így bírni?
2022. jan. 10. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Készülj az évismétlésre.
2022. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
24%
Hát figyelj, nekem 191 óra hiányzásom van most, és ki vagyok írva szerdáig mert összehányok mindent, szóval nekem is hasonló lesz a helyzetem. Ki lehet bírni csak igen nehezen, az a lényeg szerezni kell rengeteg jó jegyet és akkor ha valami baleset miatt 250 óra vagy egy nagyon kicsivel több meg lesz akkor elvileg át engednek a sok jegy miatt.
2022. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Nekem osztályomban volt aki betegség miatt nagyon sokat hiányzott, 250 óránál is többet, de átengedték, nem volt probléma. Szerintem a legtöbb esetben azért megpróbálják oldani, hogy ne kelljen évet ismételned. Amúgy meg ha nagyon beteges az ember, akkor nem lehet kibírni, 6 nap az nagyon kevés.
2022. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit betegeskedtél vagy lógtál?

A hiányzásaid igazoltak, vagy vannak igazolatlanok is?

2022. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazoltak, nem lógtam.
2022. jan. 10. 22:28
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
80 tanítási nap alatt volt 200+ óra hiányzásod? Az kemény, kis túlzással minden második napot kihagytad. Ha ennyit betegeskedsz, akkor nem túl valószínű, hogy megúszod évismétlés nélkül.
2022. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kérdezzél ha nem tudsz valamit.

Karanténban voltam mert a családom covidos volt. És 2 hetet én is hiányoztam még erre rá. Így jött össze.

2022. jan. 10. 22:39
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Akkor önmagában az, hogy nem tudtál ott lenni és otthon sem tudtál tanulni (hisz betegen nem lehet), már óriási lemaradást jelent.

Szerintem ne agyalj ezen. Ha túlléped a megszabott határt és évet ismételsz, az tulajdonképpen a te érdekedet szolgálja. Hogy újra legyen lehetőséged megtanulni az idei anyagot, mert az a legrosszabb, ha a következő évit megfelelő alapok nélkül kéne megtanulnod.

Ugyanakkor a szüleid helyében én biztos valami kivizsgálást vagy egyebet megpróbálnék, mert nagyon aggasztana, hogy ennyit vagy beteg. Hidd el, ez az igazán ijesztő ebben, nem az, hogy hány év alatt végzed el a középiskolát.

2022. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó szerintem rákos is vagyok, meg valami nemi betegségem is van kettő legalább.

7-es választ láttad?

2022. jan. 10. 22:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha osztalyozható vagyok, akkor elvileg nem kell évet ismételni. De emlékeim szerint, ha mégse vagy osztalyozható, akkor először pótvizsga és ha azt bukod, akkor jön az ismétlés.
2022. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!