Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Iskola hiányzások?

Iskola hiányzások?

Figyelt kérdés
Még félév sincs és már 200 óránál tartok lassan, voltam covidos 2x, alapból beteges vagyok, így jött össze. Mit kéne tennem hogy ne bukjak meg ezek miatt? 2 hétnél többet nem hiányozhatok.
2021. dec. 2. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen iskola?


Osztalyozó vizsgat nem Tehetsz?

2021. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj a dogakon, szamonkereseken ott lenni, az se hatrany ha nem egyes kettesre irod meg oket

Nekem is volt egyszer hogy sokat hianyoztam, de mivel minden jegyem megvolt, es jok is voltak, ezert bekenhagytak. foleg most te a covidrol nem tehetsz, olyankor muszaj otthon maradni

2021. dec. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meg kéne beszélni az igazgatóval, ha van elég jegyed, akkor ne legyen belőle gond, esetleg ott az osztályozó vizsga lehetősége is.
2021. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van elég jegyed nem lehet gond.. Én még csak 100-nál de nem volt olyan dolgozat amit ne írtam volna meg illetve feleltem is sokszor..
2021. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!