Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek készülni fognak...

Szerintetek készülni fognak napjainkról történelemkönyvek?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam már ezen, főleg mivel manapság nem történnek olyan nagy volumenű dolgok szerintem, mint például a 20. században az 1. és 2. Világháború, vagy a hiroshimai és nagaszaki atomrobbantás. Nem tudom elképzelni miről tanulnának a jövőben erről a korszakról.
2022. jan. 14. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Persze, kétféle. Attól függően ki lesz hatalmon, azt veszik elő, ami nekik fekszik. Gerinc ebben az országban már régóta nincs. Az pedig, hogy számodra nem elég nagy volumenű, hogy demokráciát hazudunk, de diktatúra van, az az oktatás színvonalát is mutatja. Nem nagy ügy, végülis. Nincs alkotmányunk, csak egy annak hazudott cirkafirkálmány, az egészségügy összeomlott, az oktatás összeomlott, most elcsalják a választást és akármelyik fél nyer, jó eséllyel polgárháborút generálnak, emberek kerülnek majd utcára, vagy halnak meg. De jah, semmi fontos nincs.
2022. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
A járványról biztosan és abban benne lesz az Orbán-kormány járványkezelése is, aminek következtében elbukták /elbukják/ a választásokat. Persze ez csak unokáink korában lesz reális, amikor már történelem lesz.
2022. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Meghalt 40 000 magyar ember 3 év alatt, aki még élhetett volna, ha van egy normális kormányunk és egy közepesen elfogadható egészségügyünk. Ha ez nem elég nagy volumenű, akkor nem tudom, mi.
2022. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Persze.

2000 óta

- 2001. 09. 11: USA terrortámadások

- 2008-as világválság

- 2015-től a bevándorlás Ny-Európába

- 2019-től a COVID 19 világjárvány

- BREXIT


Hogy csak az első 5-öt említsem, ami hirtelen eszembe jutott.

Persze, ezek többségét máshogy látja az ember, amikor benne él, és amikor visszatekint rá évtizedek / évszázadok múlva.

2022. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Ezekről az évekről, hónapokról külön könyvek valószínűleg nem. Magáról a Covidról viszont lehet.
2022. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Viktor királyról? Megoldja, hogy készüljön :DDD Az Index teljes stábja fog rajta dolgozni, ha ő azt akarja!
2022. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megtanulják majd hogyan lesz a demokráciából és a kapitalizmusból diktatúra.
2022. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!