Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lesznek...

Szerintetek meg lesznek tartva a 2022-es szóbeli érettségik?

Figyelt kérdés
Idén május-júniusban érettségizek, és érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek meg lesznek-e tartva a szóbelik. Nyilván úgy készülök, hogy meglesznek, de érdekelne a véleményetek.

2022. jan. 16. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg lesznek tartva.
2022. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is meg lesznek..
2022. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Sztem nem
2022. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet előre tudni.


Április 3-án lesznek a választások. Ha Orbán marad, akkor valószínűleg nem fognak ezzel foglalkozni, ha kormányváltás lesz, akkor feltehetően valamit ki fognak találni, hogy minél kisebb legyen a fertőzésveszély.

2022. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

2020 és 2021 tavaszi nem lett megtartva, viszont akkor voltak lezárások, most nincsenek.

Viszont kitudja mi lesz addig az omikronnal, szerintem sok volt a napi fertőzött, de nem akarnak zárni még.


Ha tippelnem kéne, szerintem meg lesz tartva

2022. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg lesznek tartva, de azért még reménykedek, hogy mégsem
2022. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is remélem, hogy nem lesznek ;)
2022. jan. 17. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem valószínűleg igen, de amennyiben sikeres lesz például ez a petíció, akkor lehetséges, hogy idén sem lesz.

[link]

Én nagyon reménykedek, hogy nem lesz, mert azért elég nehéz vol online oktatás alatt haladni, főleg úgy, hogy két természettudományos tárgyból teszek emeltet. (Online lehetetlen volt a kísérletezős részére készülni)

2022. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!