Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Műszaki menedzser MSc egy...

Műszaki menedzser MSc egy mérnöki BSc után?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok véleményére lennék kíváncsi, akik egy mérnöki alapképzést végeztek és aztán elmentek műszaki menedzsernek.

Mennyi köze van a jelenlegi munkátoknak a mérnöki ismereteitekhez (kifejezetten a szakmaira gondolok pl a vegyészeknek más, mint a gépészeknek stb) így a mester után?

Megérte ebbe az irányba menni, ahelyett hogy a mérnöki vonalat vitted volna tovább?

Esetleg még szívesen fogadom az ötleteket, hogy milyen különböző mesterszakokra van még lehetőség mérnökként, ami más mint az alapdiploma és nem arra specifikusan épül.

Nem szeretem a szakomat, amit végeztem, ezért akarok mást.



2022. jan. 16. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen alapképzést végeztél?
2022. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt jó lenne tudni. Villamos gépész mérnökinfóhoz nem biztos ez a legjobb, környezetmérnök/biomérnök/élelmiszermérnöknöz hozzáad(hat).
2022. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok!

Biomérnök

2022. jan. 21. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Én is biomérnökiről tervezem a műmen msc-t, szóval lebeszélni biztos nem foglak. Szerintem hogyha érdekel, hogy a műszaki diplomád kicsit gazdaságissá tedd, úgy, hogy közben mégis mérnök maradsz, akkor jó megoldás lehet.


Mikorra lenne esedékes az MSc neked?

2022. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!