Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kérdésem két részből áll ...

A kérdésem két részből áll 1. Tanárok, tanárnők, ha van egy szép lány/helyes fiú a tanítottak között és rászorulna a jó jegyre felajánlanátok neki hogy szexért cserébe megadnátok nemi az ötöst? 2. diákok ti lefeküdnétek egy tanárral az ötösért?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 10:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ötösért bármit mi? remélem gyereked is van már a vén szatyroktól
2022. jan. 17. 11:21
 12/16 anonim ***** válasza:
5%
nincs
2022. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 x0 ***** válasza:
37%

Én kan vagyok, és a nálam jóval idősebb nők nem tetszenek. Ha lány lennék, diákként: mi az hogy szükségem lenne jelesre? Mondjuk anélkül nem vesznek fel egyetemre? Akkor rá lennék kényszerülve, az más. Viszont alapvetően nem vagyok egy csaló valaki, ha meg a tanár nem tisztességesen osztályoz, akkor van igazgató is. Nyilván van felesleges tantárgy, ami nem érdekel, ilyenek a humán tantárgyak, de annál a tanár se tisztességes, ha abszolút nulla tudásra, órára be se járásra nem adja meg a jelest. Igen, a humántantárgy-tanárok között valószínűleg nincs tisztességes, mivel megkövetelik a felesleges dolgok megtanulását. Kényszermunka, mintha elrabolna és koncentrációs táborba zárna. Ráadásul értelmetlen, puszta kitolás: neki se meg másnak se lesz jobb attól ha megtanulja, de puszta öncélú kitolásból megbuktatja aki nem tanulja meg, nem lehet iskolai végzettsége, nem mehet egyetemre, nem szerezhet szakmát, stb.


Tanárként: amit adnék jegyet, az a tantárgy tudásától függne, nem mástól. Humán szakot el se bírnék végezni. Ha mégis a szak elvégzése nélkül kellene humán tantárgyat tanítanom: igen, én nem várnám el se az órára bejárást, se a tantárgy tudását, de azért szólnék, hogy ha más tanár lesz később, mondjuk érettségin, akkor baj lesz ha nem tanulja meg.

2022. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak az ötösért nem. Ha már előtte szemet vetetettem a tanárra (van ez így), akkor pedig igyekszem tanulni az órájára, bármennyire nem érdekel (bár ilyenkor mar csak az oktató miatt is szokott). De komolyan, csak az ötösért? Ezzel magamat is megalázom plusz a tanárok is bajba kerülhet!
2022. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
Diák (17) vagyok és szívesen lefeküdnék a 48 éves angol tanárnőmmel!
2022. jan. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13, a human targyakat le lehet nezni, tartunk is, ahol tartunk: helytelenul hasznaljuk a technikai tudasunkat. Nem jutna eszembe jobb jegy miatt megfektetni tanart, de nem is tudom ezt elkepzelni, mivel kituno voltam mindig is. Kutatoi munka soran lett volna lehetoseg (szerintem, mert meghivott magahoz a kutatas vezetoje), de baratnom volt, ma is o az. 30/F gazdasaginformatikus
2022. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!