Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai egyetemen ilyen szabvál...

Z1s2o3l4a5 kérdése:

Óbudai egyetemen ilyen szabválokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mérnökinformatikus hallgató vagyok, most kezdem a 2. félévemet. Analízis I tárgy annyira megtetszett, hogy szeretném jövőre is felvenni, ezáltal nem tudom felvenni az Analízis II és a Fizikát sem, és kredit kiegészítőnek kellene. Egyszerű free kredites tárgyak, új programozási nyelveket is szeretnék megtanulni, illetve bármilyen egyszerű de hasznos tárgy is szóba jöhet. Előre is köszönöm a segítséget és a tanácsokat! :)

#egyetem #OE #tárgyfelvétel #Óbudai_Egyetem
2022. jan. 17. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Pythont én nagyon szerettem, de kmoocos tárgyak között is vannak jók. Valami kutyásat vettem fel a félévre, az is érdekes volt és könnyű, de mások csináltak html-t, elvileg az is ajándék kredit. Van még valami tanulásmódszertan asszem, azt is javasolták már.
2022. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!