Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elkezdem ez even az erettse...

Ha elkezdem ez even az erettsegit mehetek utana rendeszetibe?Vagy kivan zarva? 22L

Figyelt kérdés
Ez even akarom elkezdeni az erettsegit. Sajnos 8 altalanosom van, 4 év lesz nekem estin ha remelhetoleg nem kell evet ismetelnem. Utana 26 evesen fogok erettsegizni. Utana elmehetek egy rendeszeti szakkozepbe ahova erettsegivel lehet csak menni, vagy nem fognak mar felvenni annyi idosen?
2022. jan. 19. 22:16
 1/9 A kérdező kommentje:

Most olvastam hogy kozep szintu erettsegi szukseges hozza...

Targytalan akkor mert buta vagyok

2022. jan. 19. 22:24
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha megvan az érettségid (meg a többi feltétel (fizikai, egészségügyi, pszichológiai, alapműv. vizsga), akkor mehetsz.

2 éves technikumi sajnos kilőve így, mert 25 év a korhatár. De 10 hónapos járőrképzőre még mehetsz, annál 55 éves korig lehetséges jelentkezni.

2022. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Miből gondolod, hogy buta vagy?
2022. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudja azt az ember magarol.
2022. jan. 20. 01:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Jogszabályokat, rendeleteket, törvényeket hogy fogod kcukrol megtanulni?


Csak hozzáállás kérdése amúgy..

2022. jan. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
-kívülről
2022. jan. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Most olvastam hogy kozep szintu erettsegi szukseges hozza"


Az AZ érettségi. Tehát ha érettségizni szeretnél, ennél alacsonyabb szintet nem fogsz tudni tenni. Ezen felül van az emelt érettségi, amit csak néhány tárgyból választanak azok, akik egyetemen szeretnének továbbtanulni, de ez téged nem érint.

A középszint megnevezés ne ijesszen meg, mert ez pontosan az, amit minden Magyarországon érettségiző diák letesz.

2022. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg mindenképpen estin az érettsegit. És nem vagy buta.
2022. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
81%
Tételezzük fel, hogy buta vagy (amit kétlek mondjuk), szerencsére a magyar érettségihez, főleg a középszinthez elég magolni. Bemagolod a tételeket, még ha bele is kérdeznek és nem tudsz válaszolni, akkor is meglesz legalább a kettes. De ha nem állsz meg, nem fognak kérdezni és jó jegyet is szerezhetsz.
2022. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!