Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügyi-számviteli ügyintéző...

Pénzügyi-számviteli ügyintéző vahy építész mérnöki kar? Melyikkel jáeok jobban? Melyikkel lehet jobban keresni a mai világban?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Ugyintezo?az nem Okj? Mert,ha simam penzugy-szamvitel karra gondolsz akkor az megint mas,mint az ugyintezo,szoval nem mindegy.

Az okj-val nyilvan alacsonyabb fizetes jar,mint a pü alapszakkal. Pü alap szakon valtozo mi lesz a sorsod a diploma utan,nekem egesz jo,de van olyan akinek sokkal jobb,’mert pl sokkal tobbet tanult es mar egyetem alatt bedoglozta magat x ceghez. De van olyan aki eleg alacsony berrel vagy eppen sehova nem is helyezkedett el.

Epitesz mernokrol annyit tudok,hogy sok egyetemista modnta,hogy mar hallgatokent nagyon szep osszeget keres,szoval valoszinu ez jobban megeri majd penzugyielg.De mindkettő lehet jövedelmező.

2022. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pénzügy számvitel egyetemi képzésen jobb sztem. Az èpìtő ès epìtèsz mèrnöki fizetések műszaki területen belül nem túl magasak, ès jellemző az èpìtőiparra a hosszabb munkaidő. Napi 10 óra.
2022. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!