Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hígult fel ennyire a...

Miért hígult fel ennyire a felsőoktatás, hogy írni nem tudó, minden nap hullarészegre ivós emberkék is bejutnak szinte orvosi meg egy-két mérnöki kar kivételével bárhová?

Figyelt kérdés
Ilyen kigyúrt meg cicababa emberkék vannak a legtöbb szakon. Ránézve a facebook adatlapjukra, minden második szavuk b..meg, meg k betűs szavak. Emellett minden mondatukban nyüzsög a helyesírási hiba, ipszilonos y a pontos helyett, vessző sehol, különírják a megettem szót is, és sorolhatnám. De vígan van kiírva az adatlapjukra, hogy felvettek közgazdaságira, energetikai mérnökire, vegyésznek, tanárnak, jogásznak stb. Aztán 100 like alatta más díszpintyektől, cicababáktól, alatta este buli és beb...ás szlogenekkel felvértezve a dolog. Hihetetlen. Ez nyáron volt, de vagy 10 emberkénél megfigyeltem, akik nem biztos, hogy odavalók lennének. Amikor még én jártam, 2003 és 2008 között, akkor is voltak link emberek, de ennyire nem. Mi történt, hogy mindenkit beengednek szinte mindenhová?
2014. jan. 19. 12:00
1 2
 1/15 Költőnő? válasza:
miért itt van ez a kérdés?
2014. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedves hölgyem! Nem muszáj válaszolni, ha nem a témához szólsz. Köszi.
2014. jan. 19. 12:04
 3/15 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már 2012 óta nem hipszter, főleg hogy a keretszámok is csökkentek:D
2014. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az államilag támogatott helyek visszaestek, így a fizetővendégeké a pálya - nekik elég kevesebb pontot elérni.

Majd kihullanak középtájt..


Rossz kategóriába írtad ki a kérdést szerintem.

2014. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mégis nem sok minden változott szerintem. Csak egy-két helyen.
2014. jan. 19. 12:07
 6/15 Költőnő? válasza:
óban nem muszáj, csak gondoltam, megkérdem. De Te sem válaszoltál.
2014. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Költőnő? válasza:
*valóban
2014. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Igen, ennyire felhígult :) Én a fél karomat adtam volna 3 éve, hogy egyetemre mehessek, tanultam szorgalmasan és szerettem. De nem voltam abban a családi helyzetben hogy megtehessem, muszáj volt dolgoznom. A volt osztálytársaim többsége továbbtanult, akit feleannyira sem érdekelt a dolog, csak ne kelljen dolgozni...sorra felvették a diákhiteleket, aztán két félév után feladták, mondván nem nekik való...És persze van akinek anyuci apuci kifizeti az albérletet, dorbézolást, tandíjat, ha már államilag támogatottra nem vették fel, mert nem teljesített. Irigylem őket, met náluk a lehetőség és nem élnek vele.
2014. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mert fizetősre kevés ponttal is be lehet jutni
2014. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Hígnak eddig is híg volt, már 7 éve mikor én jelentkeztem egyetemre, az akkori rendszerben majdnem maximális, 140 pontom volt, mások meg azt számolgatták hogy 75-80 pontokkal felvették mittomén hova...


De mindegy, majd az ilyenek kívánnak jó étvágyat nekünk ha bemegyünk a mekibe.

2014. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!