Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Záróvizsgán elájulok?

Záróvizsgán elájulok?

Figyelt kérdés

Mi történik ha a záróvizsgán összeesek és ezért nem tudok legelelni,prezentálni? Ilyenkor egy másik napon megismételhetem vagy így jártam?

3 nap múlva lesz de annyira stresszes vagyok,hogyha rá gondolok elkezdek remegni és azonnal hányok. Ájultam el már nagy stresszhelyzetben és órákig nem tudtak felmosni.

Anyukám szerint kicsit sem rosszabb mint az érettségi,csak felfújják az enberek,de nem tudom mit gondoljak.



2022. jan. 24. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd a következő záróvizsga időszakban megint elájulhatsz.
2022. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Volt már részed néhány vizsgában egyetemi tanulmányaid során. Nyugi már. Ha eddig eljutottál, ez is menni fog.
2022. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Most mit mondjak, szánalmas vagy nevetséges, hogy felnőtt embernek nincs semmi önuralma.
2022. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha már most ezen stresszelsz és agyalsz, attól nem lesz jobb. Kicsit szedd össze magad, én is izgulós vagyok, de teljesen túlélhető a dolog.
2022. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha rosszul vagy, inkább szólj, biztos megengedik, hogy leülj vagy adnak vizet stb. Van, aki extrém szorongós, vannak oktatók, akik segítőkészek ilyenkor, persze, vannak, akik nem. Záróvizsgán szerintem már többnyire hajlandóak méltányolni az ilyesmit, főleg, ha látszik, hogy amúgy jól ment a szak nem bukdácsolva csináltad végig.
2022. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!