Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy az első...

Az normális, hogy az első félévem után úgy érzem semmire nem emlékszem abból amiket első félévben tanultunk az egyetemen?

Figyelt kérdés

Nyilván persze túlzás, hogy semmire nem emlékszem mert ha lenne feltéve konkrét kérdés akkor sok mindent tudnék, de magamtól egyik tantárgyból sem tudok igazából elmesélni semmit.


Ez mennyire normális?



#egyetem #tanulás #memória #Szürke állomány
2022. jan. 24. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Normális, idővel egyre több minden ragad majd meg
Nem normális, valószínűleg rossz a tanulási módszered
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok a tananyag, az emberi agy szelektál. Viszont ha újra találkozol vele akkor majd eszedbe jut
2022. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
en 3 felev utan ugyanezt erzem
2022. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Idő kell ahhoz, hogy a dolgok megragadjanak.

Én most végeztem alapon és csak most érzem azt, hogy sok dolgot értek, miket 3, lassan 4 évvel ezelőtt tanultam. Most áll össze. Persze ilyen definíciókra nem emlekszem stb, de sokkal többet tudok.

2022. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!