Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki a Széchenyi...

Van itt olyan, aki a Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Karára jár(t)?

Figyelt kérdés

#továbbtanulás #Mosonmagyaróvár #Széchenyi István Egyetem #SZE-MÉK #Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Kar
2022. jan. 27. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Szia, én már 3 éve oda járok.
2022. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Én ide tervezek jelentkezni élelmiszermérnöki alapszakra (emellett gondolkodok még a mezőgazdasági mérnök és a mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnök szakokon is)

Tudnál ezekről a szakokról mesélni? (Például milyen a képzés és mennyire nehezen teljesíthető)


Milyen maga a kollégium? Nehéz bekerülni?


Általánosságban milyen kutatási lehetőségei vannak az ide járó alapszakosoknak?


Milyen nyelvtanulási és sportolási lehetőségek vannak?


Előre is nagyon köszönöm!

2022. febr. 1. 08:21
 3/4 anonim válasza:

Az összes szakra igaz, hogy nagyon széleskörű ismeretek szerzünk, kiváló oktatókkal rendelkezik a karunk, rengetek projektet és kutatást végeznek, amibe bele lehet kapcsolódni hallgató ként is. Felszerelt laborokkal, illetve gyakorló helyeken szerezhetünk tapasztalatot. Gyakorlatias oktatás van minden elméleti órához tartozik gyakorlati is.


A kollégium teljesen lakható, 4 fős lakrészek vannak, amik 2 szobára vannak osztva. Minden lakrészhez tartozik egy fürdő és külön mosdó, illetve egy hűtő. A szinteken található egy konyha és mosókonyha.


A hangulata az egész karnak nagyon családias, mivel nem vagyunk sokan így mindenki ismer mindenkit, és ez az oktatókra is igaz, bármikor lehet hozzájuk fordulni segítségért.


Kutatásokban már elsős ként is részt lehet venni attól függően, hogy épp milyen projektek vannak. Ha például lenne ötleted, amit akár a szakdolgozatodhoz is felhasználnál készséggel fogadják és segítenek is benne.


Minden félévben vannak meghirdetve nyelv kurzusok, amelyet bárki bármikor felvehet.


Sportolási lehetőség is van közvetlenül a kollégium mellett van egy sportcsarnok, amiben konditerem és egy terem van ahol foci/röplabda/kosár meccseket is szoktak tartani, illetve külső kosárpálya is van. Amikor jobb idő van akkor van lehetőség evezni is.

2022. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, könnyű beilleszkedni oda a közösségbe? Nem közösítenek ki senkit, elfogadóak?
2022. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!