Egyetemen elővizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Erről nem találtam infót a szabályzatban, hogy meg van-e szabva összesen hány tárgyból lehet EV-zni egy félévben. Sajnos úgy alakult hogy két tárgybol is szükségem lesz EV időpontra, személyes okok miatt nem tudtam belőlük vizsgázni :(


Másik kérdésem, befolyásol valakit az hogy EV-n teljesítettem a targyat és nem rendes vagy UV idoszakban? Vagy teljesen mindegy, a lényeg hogy megvan?


Nagyon köszi és bocsi ha buta kérdések ezek, csak szeretnék tisztán látni😊



2022. jan. 30. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Melyik egyetem és kar ez? Nálunk ilyen vizsga nem is létezett, azért kérdezem.
2022. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lehetőség csak akkor él ha a tanár felajánlja. Egyébként nem, minden mas esetben a vizsgaidőszakban kell letenni a vizsgát. Kérhető kedvezményes vizsgarend, ami egy kicsit kötetlenebbé teszi a vizsgázást, de ez is nálunk (SZTE) csak nyomós indokkal lehetséges.
2022. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nalunk elérhető ez a lehetőség minden olyan tárgynál, amelyikre épül más tárgy is. Pazmanyos vagyok, levelezos.

Így ha EV idoszakban megcsinálom, parhuzamosan fel tudom venni a raepulot és nem lesz csúszás.

2022. jan. 30. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!