Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elővizsgát megéri felvenni...

Elővizsgát megéri felvenni vagy várjak vizsgaidőszakig?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elővizsga lényegében olyan vizsga, mint ami a vizsgaidőszakban van?
2021. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen
2021. márc. 28. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod. Ha fel tudsz készülni belőle addigra, plusz szeretnéd, ha nem vizsgaidőszakban lenne, akkor igen, megéri. Ha inkább hagynál magadnak időt és egyébként se lesz sok vizsgád, akkor nem éri meg.
2021. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az elővizsga általában úgy van, hogy nem rendes vizsga alkalomnak számít, vagyis ha nem sikerül, nem fogynak a lehetőségeid. Ebben az esetben szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni, hiszen ha megbuksz, az sem probléma, de legalább tudod, hogy hol állsz tanulásban, ha meg átmész, kevesebb marad vizsga időszakra. Ha ugyanúgy vizsga alkalomnak számít, csak vizsga időszak előtte, akkor igen, mérd fel, hogy tudsz-e rá készülni vagy nem.
2021. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elővizsgáztam, amikor volt rá lehetőségem. Ha sikerül, egy vizsgával kevesebb a vizsgaidőszakban. És ilyenkor a tanárok is általában hajlandóbbak elnézőek lenni, ha összeségében tudod az anyagot, átengednek, mert akkor később nekik is kevesebb dolguk lesz.
2021. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!